• Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • LinkedIn
  • Navigator

  3. fáze: Průběh distanční zkoušky

  3. fáze: Průběh distanční zkoušky


  Během zkoušky mohou zkoušející využívat také chat, a to jak skupinový, kdy zprávy uvidí všichni účastníci v místnosti (např. na položení další otázky), tak soukromý, jenž může být určen jednotlivci, nebo vybrané podskupině účastníků. Standardně se zprávy posílají do skupinového chatu. Pro zahájení soukromého chatu zvolíme v základní nabídce možnost „Panel“ – „Chat“ – „Nový chat“ – otevře se chat v novém okně, kde zvolíme možnost rozbalovacího trojúhelníku (v pravém horním rohu) a vybereme možnost „Začít chat s“, kde lze dále vybrat buď skupinu, nebo jednotlivce.


  Pomocí tlačítka je možné nastavit přihlášení o slovo. Také se zde dá sdělit žádost o hlasitější / tišší / rychlejší / pomalejší hovor.


  Je-li potřeba mezi zkoušejícími hlasovat o výsledku zkoušky, můžete studenta vyřadit z probíhající zkoušky a po hlasování studenta následně pustit zpátky do prostředí. Je možné využít rozražení uživatelů rozřazení uživatelů do skupin / sekcí a tyto sekce oddělit. Komunikace pak probíhá separátně. Zatímco student je ve skupině sám, hostitelé jsou v jiné skupině a komunikují spolu – student jejich komunikaci neslyší a nevidí.


  Po oznámení výsledku studentovi zkoušející vypne nahrávání záznamu Adobe Connect a také lokální nahrávání v OBS Studiu.


  Po ukončení zkoušky hostitel studenta odebere z konference. Místnost je v tuto chvíli připravena pro další zkoušení.  Poslední změna: 24. duben 2020 08:52 
  Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
  Sdílet na: