• Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • LinkedIn
  • Navigator

  Inspiration Café


  Vítejte na „Inspiration Café“!

  Platforma Paedagogium Univerzity Karlovy a platforma Pedadesk Západočeské univerzity v Plzni vás srdečně zvou na cyklus setkání „Inspiration Café“!


  Další setkání cyklu se uskuteční ve čtvrtek 19. září 2024 od 15:00 do 17:30 v Divadelním klubu Kampusu Hybernská (Hybernská 4, Praha 1, budova A, třetí patro). Tentokrát se zaměříme na téma „Jak pracovat se zpětnou vazbou od studujících?“ a naším hostem bude Mgr. Matěj Král, Ph.D. z Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.


  Registrace bude brzy otevřena.


  Co je „Inspiration Café“?

  „Inspiration Café“ je cyklus neformálních setkání vysokoškolských vyučujících, pořádaný ve spolupráci platformy Paedagogium Univerzity Karlovy a platformy Pedadesk Západočeské univerzity v Plzni. Cílem tohoto cyklu je vytvořit prostor pro sdílení zkušeností v oblasti výuky a podpořit rozvoj pedagogických kompetencí akademických pracovníků. „Inspiration Café“ je otevřeným fórem, kde se vysokoškolští pedagogové mohou setkávat v příjemné a neformální atmosféře. Setkání „Inspiration Café“ se od roku 2024 budou konat čtyřikrát ročně, přičemž dvakrát je organizuje Univerzita Karlova a dvakrát Západočeská univerzita.


  Připojte se k nám a staňte se součástí této otevřené komunity! Těšíme se na vaši účast a na sdílení inspirativních zkušeností!


  Kdo byl hostem posledního setkání „Inspiration Café“? O čem jsme diskutovali?

  Poslední setkání „Inspiration Café“ proběhlo v režii Západočeské univerzity v Plzni a program si připravily dvě zkušené lektorky z katedry anglického jazyka Pedagogické fakulty Západočeské univerzity v Plzni: Mgr. Tereza Havránková, Ph.D. a Mgr. Gabriela Klečková, Ph.D. Pod jejich vedením účastníci diskutovali o využití modelu převrácené třídy ve vysokoškolské výuce, o výhodách, ale i výzvách, které tento model vysokoškolské pedagogice nabízí.


  Program posledního setkání:

  40–50 min – úvodní vstup do tématu formou rozhovoru obou lektorek

  20–30 min – přestávka na kávu, občerstvení a neformální diskuze

  60–80 min – skupinová práce, sdílení zkušeností a odborná diskuze pod vedením lektorek
  Poslední změna: 12. červen 2024 11:04 
  Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
  Sdílet na: