• Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • LinkedIn
  • Navigator

  Převrácená třída / Flipped classroom - online workshop

  Anotace:

  Poslední semestry dokonale vyzkoušely, zda dokážeme měnit výuku ze dne na den. Posluchárny zůstaly řadu měsíců zavřené a místo léta pilovaných přednášek přišla ke slovu mnohdy hekticky připravovaná distanční výuka. Je možné pomocí provizorních a improvizovaných materiálů, které vznikly z nouze, zlepšit standardní výuku? Jak studenty, kteří si rychle zvykli na distanční výuku, dostat zpět do poslucháren? Odpovědí může být technika převrácené třídy - flipped classroom. Ukážeme si, v čem spočívá a jaké místo v ní mají distanční prvky. Na praktických příkladech vysvětlíme, proč zvyšuje účinnost výuky. Zmíníme se i o nejčastějších úskalích a probereme, jak se jim vyhnout.


  Program je určen pro: akademické pracovníky; studenty, kteří se připravují na dráhu akademického pracovníka; studenty učitelských oborů.


  Lektor:

  MUDr. Martin Vejražka, PhD. učí lékařskou biochemii na 1. lékařské fakultě UK. Kromě toho se dlouhodobě věnuje metodice zkoušení a testování a elektronické podpoře výuky medicíny. Mimo jiné stál u zrodu WikiSkript, dnes nejnavštěvovanějšího webu pro pregraduální studium medicíny. Mezi jeho koníčky patří společenský tanec a klasická lingvistika. Dovolenou trávil nejraději na horách, absolvoval přechody mnoha velehor; v současnosti ovšem relaxuje spíše s rodinou na chatě a na malé dřevěné plachetnici.


  Forma: DISTANČNÍ - ZOOM

  Program již proběhl.


  V případě zájmu o účast je možné se přihlásit jako zájemce: ZDE O případném vypsání dalšího termínu programu, budete informováni.


  Účast v programu je zdarma.


  V případě dotazů se na nás obraťte:  Poslední změna: 18. listopad 2023 21:12 
  Sdílet na: Facebook Sdílet na: Twitter
  Sdílet na: