• socialIcon
  • socialIcon
  • socialIcon
  • socialIcon
  • socialIcon
  • socialIcon

  Vzdělávací program pro rozvoj komunikačních dovedností a popularizace výsledků ve VaV

  Vzdělávací program pro rozvoj komunikačních dovedností a popularizace výsledků ve vědě a výzkumu se skládá ze dvou dvoudenních seminářů. Semináře jsou zacílené na rozvoj komunikace a kvality prezentace výsledků ve vědě výzkumu, které jsou základními měkkými dovednostmi, jež by měl akademik a vědecký pracovník ovládat.

  První část vzdělávací programu zahrnuje Seminář mediální komunikace, který Vás připraví například na prezentaci před mikrofonem, na vystoupení před televizní kamerou či Vás naučí vyvarovat se základních chyb a nedostatků v mluveném projevu. Druhá část vzdělávacího programu zahrnuje Seminář komunikace prostřednictvím sociálních sítí, který se mimo jiné zaměření na to, jaké hlavní sociální sítě jsou nejvhodnější pro akademické pracovníky pro prezentaci a popularizaci výsledků ve vědě a výzkumu. Seminář je navíc doplněn o čtyři hodiny e-learningu.


  Podmínky pro přihlášení: akademický/vědecký pracovník Univerzity Karlovy.

  Podmínky pro absolvování: vzhledem k tomu, že je vzdělávací programu financován z prostředků EU je NUTNÉ absolvovat oba semináře v plné výši hodinové dotace.  Poslední změna: 27. červen 2019 09:53 
  Sdílet na:  
  Máte dotaz?
  Kontakty

  Univerzita Karlova

  Rektorát

  Centrum celoživotního vzdělávání

  Ovocný trh 560/5

  116 36 Praha 1

  E-mail:  Jak k nám